Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

23 Nisan 2012 Pazartesi

lovely weekend

            Uyumsuzluğun uyumu

     Bu hafta sonu taksimdeydim tabii ki alışveriş için.Taksimdeki oxxo en sevdiğim mağazalardan biri.Her yer neon pantalonlar ve bluzlarla dolu.hangi birine bakacağımı şaşırdım.Önceden yeşilin üzerine pembe ya da mavini üzerine yeşili giyemezdim.Uyumsuz renkler gibi düşünüyordum ancak şimdi kombinler hep zıt renklerle.Yani moda uyumsuzluğun uyumu.Denedim de hiç te fena değil.
     İ was at taksim on this weekend.My favorite store OXXO.I was surprised to look at each one of the neon pants and shirts.İ ve never wear green and pink together  before.but now Use contrasting colors to fashion.i tried not bad at all.
Wearing,Koton jacket,oxxo pants,louis vuitton bag
                                        
Wearing,Zara jacket,oxxo pants,steve madden bag,shoes jessica  simpson

lovely shoes because of color
Çantayı renginden dolayı aldım
(i love green)
                                     
OXXO pantolonlar harika              Alışverişimin geri kalan kısmında önce atlas pasajına gittim önce birkaç parça takı aldım.Eğer takı takmayı çok seviyorsanız atlas pasajından daha iyi bir yer herhalde bulamazsınız.Telefon kılıfları satan biri var pasajın en sonunda harika kılıflar var insan hepsini almak istiyor.En son olarak mac a uğradım.Mac eyeliner bence bir numara tabii tüpte olanı,,fırçayla sürülüyor.Uygulama zor gibi duruyor ama zamanla sürmeye alışıyorsunuz. 
                   I went before the rest of my shopping on a few pieces of jewelry I bought passage of atlas. If you like to wear jewelry, so you probably will not find a better place in the passage of atlas. there is a a shop they sells a great phone case.you want to buy all of them.İ passed on mac as the most recent.İ think best eyeliner is there.


  

pasta dilimine benzemiyormu?
it s look like a piece of cake isnt it?


 
Fırçayı 3 numara alın çok daha iyi sonuç elde edersiniz.                                                   


       


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder